Підготовка до ОЗП 2020/2021р.р

 

Літо повільно спливає, відповідно, скоро можна буде підбити підсумки стосовно того, як проходила підготовка до наступного опалювального сезону. Минулорічний сезон для АТ «Херсонська ТЕЦ» пройшов з мінімальним показником  аварійних ситуацій. Пошкодження, які виникали, ремонтні підрозділи Товариства усували на протязі доби. Це непоганий результат, тому для комфорту наших абонентів цьогорічної зими, колектив ТЕЦ стабільно працює над пошкодженнями, які були зафіксовані під час гідравлічних випробувань.

На цьому тижні заміна трубопроводів та запірної арматури проходить за адресами: Кольцова, 51 (ЦТП 7-А), 49 Херсонської гвардійської дивізії 18/2 та Бериславське шосе 10 –В. Фахівці підприємства продовжують інспектувати будинки на предмет готовності до прийому теплоносія у наступному осінньо – зимовому періоді. Ми просимо голів ОСББ не зволікати у цьому питанні та звернутись за актами готовності будинків не пізніше 15 серпня 2020р., адже від цього залежить вчасне підключення ваших житлових будинків до подачі теплоносія цієї осені.

 

      Разом з тим, керівництво Товариства стурбоване зростанням загальної заборгованості за послуги з теплопостачання, надані населенню. Ми сподіваємось, що боржники свідомо поставляться до своїх обов’язків та сплатять заборгованість, скориставшись платіжними он-лайн сервісами, або  безкомісійно у касах Товариства (пл. Павла Дубинди, 3 та пр. 200 років Херсону, 7-А).